Eric de Jong neemt afscheid als voorzitter
28 september 2024

Eric de Jong neemt afscheid als voorzitter van Kinderen in Nood, maar blijft betrokken.
Op zaterdag 28 september heeft Eric de Jong tijdens het uitje voor de vrijwilligers afscheid genomen als voorzitter van Stichting Kinderen in Nood.
Eric verdient grote waardering voor het feit dat bij bijna 34 jaar actief is als vrijwilliger en bestuurder voor de stichting. Hij maakte van 1 april 1991 tot 1 oktober 2024 deel uit van het bestuur. Sinds 1 januari 2021 in de rol van voorzitter. Op 26 april 2023 ontving De Jong uit handen van burgemeester Han ter Heegde een lintje opgespeld voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid.
De kennis en ervaring van Eric blijft beschikbaar voor de stichting. Vanaf 1 oktober treedt hij toe tot het comité van aanbeveling van de stichting en zal hij het bestuur in voorkomende situaties adviseren.
Hij draagt de voorzittershamer over aan Hilde Eleveld uit Naarden Vesting, die sinds janauri 2022 lid is van het bestuur van Stichting Kinderen in Nood.